İade/Değişim/İptal Şartları

İADE/DEĞİŞİM

Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmalıyım?

Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içinde aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek ürününüzü iade edebilir değişim yapabilirsiniz.

1) İade edeceğiniz veya değiştireceğiniz ürün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, etiketleri koparılmamış,ambalajı açılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış olmalıdır.

2) İade veya değişim için ürünü tüm aksesuarları ve orijinal fatura nüshaları ile birlikte adresimize gönderebilirsiniz.

3) İade veya Değişim İçin Kargo Adresimiz:

TURKUAZ GİRİŞİM Hasanpaşa mh. Fatih Blv. No:5/9 Sultanbeyli/İstanbul Sadece SÜRAT KARGO ile gönderebilirsiniz.

ÜRÜNÜN KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYİP YOLLAMALISINIZ.Aksi halde iade kabul edilmiyecektir.

İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Bu işlemler en az 3 en fazla 15 gün içinde tamamlanacaktır. Ürünün iade şartlarına uygun olması halinde, ürün bedelini ödeme yaptığınız şekliyle size iade ediyoruz. Havale ile ödeme yapmanız durumunda sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda ise ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankanızın bu bedeli hesabınıza artı bakiye olarak yansıtması 15 günü bulabilir.

Site üzerinden aldığınız ürünü mağazamıza iade etmek istediğinizde ürün ve fatura nüshaları ile birlikte mağazamıza başvurabilirsiniz. Mağaza yetkilileri ürünü ve faturasını sizden aldıktan sonra ilgili bilgileri merkezimize iletecek ve ürün bedeli ödeme yaptığınız şekliyle size iade edilecektir.

Satın aldığınız üründe sadece renk değişimi yapabiliyoruz. Ürünü başka bir ürünle değiştirmek için önce satın aldığınız ürünü, yukarıdaki talimatlara uygun olarak iade etmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz diğer ürünün siparişini verebilirsiniz.

“ Kapıda Ödeme” seçeneği ile aldığınız ürünlerde iade yapamıyoruz.

Değişimi yapılmış bir ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılamaz.

Teslimat adresi Türkiye dışında olan paketler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.

İade kapsamı dışındaki ürünler

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan, müşterilerin kendi talebiyle üzerinde değişiklik yapılmış, müşteriye özel tasarlanmış ürünlerin iadesini kabul edemiyoruz.

KUSURLU ÜRÜNLER:

Gönderilen ürün kusurlu ise ürünü sürat kargo ile bize gönderiniz,

TURKUAZ GİRİŞİM Hasanpaşa mh. Fatih Blv. No:5/9 Sultanbeyli/İstanbul Sadece SÜRAT KARGO ile gönderebilirsiniz.

Yetkililer gerekli incelemeyi yaptıktan sonra ürünün kusurlu olduğu onaylanırsa yaptığınız ödeme iade edilecektir.

Ürünü kargodan teslim alırken inceleyin eğer hasar görmüşse kargo görevlisinden hasarla ilgili tutanak tutmasını isteyin ve tutanağı bize yollayın. gerekli incelemeden sonra ürün geri alınacaktır.

İPTAL

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz herhangi bir siparişi iptal etmek istediğinizde 0216 398 05 10 nolu telefondan siparişin numarasını ve iptal talebinizi bildirerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” durumundaysa siparişinizi iptal değil iade edebilirsiniz yani artık iade koşulları geçerlidir.

Müşteriye özel tasarlanmış ürünlerde sipariş onayından sonra iptal,iade,değişim yapılmamaktadır.